.::. Firma Profili .::.

KARADİĞİNLİLER; Çatı yalıtım, izolasyon ve havalandırma sistemleri sektöründe faaliyet göstermektedir.


Firmamız; uzun senelerdir Site, apartman, villa ve İş merkezi gibi iş ve yaşam alanlarının çatı tadilatı, oluk tadilatı, şıngıl döşenmesi, çatı yalıtımı ve havalandırma sistemleri alanlarında hizmet vermektedir.


Hizmet alanımızın içinde;


Ekli ve eksiz oluklar, galvanizli ve metal oluklar, plastik boru olukların değiştirilmesi veya sıfırdan montaj edilmesi, çatıların kiremitlerinin değiştirilmesi, sıfırdan kiremitlerin döşenmesi, kiremit altına yalıtım yapılması, şıngıl montajı, şıngılların yenilenmesi, derelerin onarımı, fabrika, lokanta, depo ve iş yerleri gibi alanlara havalandırma sistemlerinin montaj edilmesi yer almaktadır.


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


çatı tamiri, konya çatı tamiri, oluk tamiri, konya kiremit aktarma, çatı yalıtımı izolasyon, şıngıl çatı, çatı oluğu, galvanizli oluk, Çatı tamiri oluk tamiri, Konya kiremit aktarma şıngıl çatı, konya çatı tamiri, oluk tamiri, çatı tamircisi, oluk tamircisi